Második alkalommal rendezte meg a Velencei-tó környékén élő fiataloknak szóló drámajáték-foglalkozások évadzáró bemutatóját a Kárpát-medencei Művészeti Népfőiskola május 6-án, a Halász Gedeon Eseményközpontban, Kápolnásnyéken.

Mintegy 150 vendég kísérte figyelemmel a 3 jelenetet, melyre Kéki Andrea drámapedagógus, coach vezetésével készültek fel a diákok. A legnagyobbak stílusgyakorlatokkal (Stílusgyakorlatok, avagy így játszunk mi) nyitották meg a programot, majd kezdődött az "SMeSék, telefonTos dolgaink" bemutatása, végül, de nem utolsó sorban az 1-2.évfolyamosok "Libás jelenet" segítségével varázsoltak mosolyt a közönség arcára. Öröm volt látni a sok lelkes fiatalt a színpadon, s hallani a szűnni nem akaró tapsot az előadások végén.